GameMania
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Ένα forum για βιντεοπαιχνίδια.θα ρωτάμε διαφορες απορίες σχετικά με παιχνίδια, θα δίνουμε codes, θα ανεβάζουμε games κλπ
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Help!Σχετικα με το πληκτρο return!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Dirus
Admin
Admin
Dirus


Αριθμός μηνυμάτων : 17
RESPECT POINTS :
Help!Σχετικα με το πληκτρο return! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Help!Σχετικα με το πληκτρο return! Right_bar_bleue

Registration date : 21/01/2009

Help!Σχετικα με το πληκτρο return! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Help!Σχετικα με το πληκτρο return!   Help!Σχετικα με το πληκτρο return! EmptyΚυρ Απρ 19, 2009 12:48 am

Ρε παιδια ακουστε τι παζει.Το πληκτρο return απο οτι ξερω ειναι το enter.Στο pc μου σε πολλα παιχνιδια που λενε να πατησω return παταω το enter και δε λειτουργει.Δοκιμασα και ολα τα υπολοιπα κουμπια αλλα παλι τπτ.Και μια φορα που ειχα δοκιμασει να παιξω σε ενα net ενα game που σε εμενα ηθελε το return και πατουσα enter και δε γινοταν τπτ εκει μολις πατησα enter εγινε.Εντομεταξυ το enter μου δουλευει σε ολα κανονικα δν εχει καποιο prob το συγκεκρειμενο πληκτρο.Τι μου προτεινεται να κανω??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dirusworld.blogspot.com/
 
Help!Σχετικα με το πληκτρο return!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
GameMania :: Games :: Ερωτήσεις-
Μετάβαση σε: